EN
Bize Ulaşın : 0 532 263 5633
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÇÖZÜMLER NASIL ÇALIŞIYORUZ ÜRÜNLER İLETİŞİM

YEŞİL IT

Yenilenmiş ürün alarak ekonomik kazançlarınızın yanında çevre için de kazanç sağlamış olursunuz. Yeşil IT ürünlerin amacı tüketim toplumunun dünyaya verdiği zararı, enerji üretiminden tüketimine birçok alanda doğa dostu çalışmalarla, en aza indirmektir.

Yeşil IT sistemlerin çalışmasına fırsat verdiğimiz her an çevrenin ağır metal ve CO2 kirliliğinden biraz daha korunmasını sağlarız. Unutulmamalıdır ki; işleyiş, toplam enerji tüketiminin %20 sini oluşturduğundan, enerji tüketiminin %80 e varan kısmı üretim kaynağına geri dönebiliyor.

Yeşil IT ürünlerin uluslararası ölçekte denenmiş çözümleri, donanımın ömrünü en etkili şekilde kullanmayı garanti etmektedir. Birçok firmanın kullanılmış IT için çekimser düşünceleri ortada asıl gerçek şu ki çoğu IT donanımın, üreticilerin söyledikleri kullanım sürelerinden kayda değer ölçüde daha fazla ömürleri vardır.

Yeniden kazandırılmış IT ürünler temizlenip, test ediliyor, yeniden yapılandırılıp garanti kapsamında kullanıma sunuluyor. BU sayede eski parçaların içinde henüz ömrünü tamamlamamış parça israfı engellenmiş olunuyor.

  • Güven – Birçok yenilenen ürün henüz iki üç yıllık parçalardan elde edilir ve araştırmalar gösteriyor ki güzel temizlenmiş test edilmiş ve konfigüre edilmiş bir ürünün yenisinden farkı olmaz.
  • Performans – Yüksek performanslı bir ürün daha uygun fiyat avantajıyla, yenilenmiş olarak orijinal yazılımı, sertifikası ve lisans denetimi sorunsuz bir şekilde çalışır.
  • Ulaşılabilirlik – Artık yenilenmiş ürün pazarı her yeni gün biraz daha büyümekte, bu geniş ürün yelpazesi içinde ihtiyacınız olan ürününüz en kısa zaman diliminde size teslim edilmek üzere sizi bekliyor olacaktır.
TESLA TEKNOLOJİ
Çarşı Caddesi Likya İş Merkezi Kat: 2 #217
48300 Fethiye, Mugla
Telefon : 0 532 263 5633
Ana Sayfa Hakkımızda Çözümler Nasıl Çalışıyoruz Ürünler Yeşil IT İletişim