EN
Bize Ulaşın : 0 532 263 5633
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÇÖZÜMLER NASIL ÇALIŞIYORUZ ÜRÜNLER İLETİŞİM

ÇÖZÜMLERİMİZ

Donanım Çözümleri

TESLA nitelikli uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin tüm donanım gereksinimlerini karşılar. İşinizin öneminin farkındayız, ihtiyaçlarınızı temin ederken sadece bugünü kurtarmayı değil iş akışınızın gelecekte de sürekli olmasını isteriz. Gereksinimleriniz için size en uygun çözümü sağlamak, bizimle çalışmanın rahatlığını yaratmak isteriz.

Yazılım Çözümleri

TESLA sizin için gerekli yazılım lisansını sağlar. Sistem güncellemeleriniz ve yazılım lisans yönetiminiz başarılı bir şekilde tamamlanır, deneyimli ve kalifiye elemanlar ile hızla gerçekleşir.

Network Çözümleri

Network bir firmanın iletişim temelidir, kullanıcılar arasındaki bilgi akışının tamamını kendi üzerinden sağlar. TESLA network sisteminizin sürekliliğini sağlamak için en hızlı ve en ekonomik çözümü sunmaya hazırdır.

Danışmanlık

TESLA geleceği düşünerek sizin için hazırladığı çözümler ve tavsiyelerle işletmenize en uygun seçenekleri sunmaktadır. Çözüm analizi yaparak talebiniz doğrultusunda rapor hazırlar. Farklı yollardan sonuca ulaşılabilir, sizin en doğru ve en kısa yoldan ilerlemeniz için TESLA burada.

Eğitim

TESLA ihtiyaçlarınıza yönelik farklı seviyelerde donanım eğitimi sağlamaktadır. Eğitimlerimizde hedef, teknolojinin sağladığı kolaylık ve rahatlığı firmanıza taşıyıp, zamandan kazanabilmenizdir.

TESLA TEKNOLOJİ
Çarşı Caddesi Likya İş Merkezi Kat: 2 #217
48300 Fethiye, Mugla
Telefon : 0 532 263 5633
Ana Sayfa Hakkımızda Çözümler Nasıl Çalışıyoruz Ürünler Yeşil IT İletişim